אחסנה והובלת יציאה

אחסנה והובלה עם האחים יששכר

בחירת שירותי אחסנה מקצועיים

כשאתם מקבלים המלצה על אחסנה מחברת ההובלות, כדאי לברר במקביל גם בעצמכם על חברות אחסנה ולא ללכת שבי אחר הצעת המוביל. נכון, אין כמו המלצה ובדרך כלל חברות הובלה מכירים מקרוב את ענף האחסנה אך לעיתים נהגי ההובלות ממליצים על מקום אחסנה קרוב או נוח מבחינתם ולאו דווקא על חברת אחסנה הטובה בשבילכם.

 

אריזה נכונה לקראת אחסנה

אחסנה והובלה הם שני שירותים שונים שכאשר הם מתחברים נוצרת דינמיקה קצת שונה ביחס לאריזת התכולה. להבדיל מהובלה מדירה לדירה, שם יש לעטוף בניילון נצמד מקררים ומכונות כביסה ולהבדיל מהובלות רגילות בהן מכניסים למשאית ההובלה את החפצים ללא סדר מסוים.

 

כאשר ההובלה היא לאחסנה יש לייבש היטב את כל מכשירי החשמל כדוגמת מקרר, מקפיא, מדיח, מייבש ומכונת כביסה ולהשאיר את הדלת פתוחה במשך האחסנה על מנת שלא ייווצר עובש.

 

כמו כן אחסנה והובלה מצריכים סידור שונה במשאית. מכיוון שסידור כל החפצים בחדר האחסנה מתבצע לגובה אחד על גב השני (על מנת לחסוך בשטח ובמחיר האחסנה), יש להתחיל לבנות "בסיס" מהדברים הגדולים ואחר כך לערום בשכבות העליונות את החפצים והקרטונים הקלים יותר בהדרגה.

 

לכן, ראשית יש להוציא מהדירה את הדברים קלי המשקל אל תוך תא המטען של משאית ההובלה ולבסוף את הדברים הכבדים (בסדר ההפוך לסידור באחסנה). על מנת שנגיע לאחסנה עם ההובלה, נפרוק קודם את הדברים הכבדים אל תוך התא אחסנה ורק אז נוציא את החפצים הקלים.

 

יציאה מהאחסנה עם הובלה

יציאה בתום תקופת אחסנה חייבת להיות עם אותה חברת ההובלה שסידרה לכם את התכולה במחסן ומדוע? מפני שבמהלך ההובלה הראשונה, מלבד הסיכונים הרגילים של שפשוף ונזקים במהלך ההובלה עצמה ממקום למקום יש גם את הסיכוי לנזק וקלקול עקב סידור בלתי מקצועי בתא האחסנה.

 

לדוגמא, סידור חפצים שבירים בשורה תחתונה, העמדת ספה בזווית לא נכונה או אחסנה של נוזלים בצורה הפוכה כך שעם הזמן הם טפטפו והזיקו לסביבה.

 

אחסנה והובלה בצורה מיטבית הם פונקציה של ניסיון בשני התחומים. לעיתים דווקא מכוונה טובה, כאשר עובדי ההובלה מנסים לדחוף בכח את הדברים ולצמצם בשטח האחסנה על מנת לחסוך לכם בעלויות הם עלולים להסב נזק בלתי רצוי בשל חוסר ניסיון.