חברת הובלות האחים יששכר
1-800-224-541
מענה 24 שעות ביממה
כיצד להימנע מנזקים בזמן הובלת משרדים

באופן כללי, לא משנה כמה חברת ההובלות היא חברה טובה ואמינה ועד כמה היא מתאמצת שהכול יעבוד כמו שעון. כדאי שתפנימו שבהובלת משרד האחריות חלה גם עליכם. הגדילו ראש, מנעו ליקויים והיו מעורבים בתהליך, להלן כמה נקודות למחשבה:

עובדים טובים מונעים נזקים

הובלת משרד חייבת להיות בידי עובדים מקצועיים ומוכשרים כל אחד בתחומו: הסבלים צריכים לדעת כיצד מרימים ומניחים ציוד מבלי לעשות נזק לרכוש או לפגוע בעצמם. העובדים שמפרקים ומרכיבים את הרהיטים חייבים להבין בנגרות, פירוק משרדלא נכון גורם לנזק שמתגלה בדרך כלל רק בעת ההרכבה והנהגים מוכרחים לעבור הכשרה איך לעגון היטב את כל הציוד עם רתמות בתא המטען וכיצד לנסוע במשנה זהירות על מהמורות ופסי האטה, להאט בסיבובים ולשמור מרחק למניעת עצירות פתע וטלטול.

איזה אריזה כלולה במחיר?

הובלת משרד כוללת אריזה בצורה נכונה. לפני שרושמים צ'ק יש לדעת על איזה סוג אריזה אני משלם? מהם חומרי העיטוף, מה חוזק הקרטונים, מה איכות הניילון האם יש אחריות ועל מה בדיוק? איך מתומחרת אריזת משרד? לפי מס' קרטונים? לפי שעות עבודה?

הובלת משרד בהצטיינות יתרה

עדינות

הובלת משרד בתחום המחשוב מצריך אולי יותר מכל תחום אחר ידע ומקצועיות, יש לעשות את העברת המשרד בידי טכנאים מנוסים, זה לא קלישאה זו המציאות שטופחת על פנינו כשאנו מתעלמים מהאזהרות.

רגישות

בתחום הובלת משרדים מתקדמים בעלי מרובי שרתים ורשתות הניסיון משמעותי יותר מהתעודות, יש לבצע הכל לפי נהלים ברורים ולפי סדר ולהקפיד שכל פירוקי וחיבורי המחשבים וארונות התקשורת מבחינת גיבוי אתחול שדרוג וסנכרון החומרה והתוכנה ייעשו ברגישות האפשרית.

סבלנות

תכנון העברת משרד חייב להיות מדויק ומבעוד מועד, יש לשלול עבודת טכנאים בו זמנית בשני שלבי ביצוע שונים כדי לחסוך זמן אלא "שלב נגמר שלב מתחיל" לאורך כל הדרך עד שהמשרד החדש יתחיל לעבוד בלי תקלות.

זהירות

הובלת משרד מתחלקת לשני תשלומים הראשון בסגירת העסקה והשני בסגירת החשבון יש להקצות את החלק היחסי בתשלום הסופי כנגד חזרה לשגרה מלאה רק לאחר שבוחנים את הציוד בפעולה ומוודאים שהכל כשורה.

הובלת משרד בטוחה ונינוחה

דגשים להובלות משרדים גדולים

כשמדובר בהובלת משרד גדול עם עובדים רבים ועמדות עבודה מרובות, על ראש הצוות לערוך ספירת מלאי לפני ואחרי הובלת המשרד, כולל מספור קפדני עם תגיות צבע ומספר חתומות לפי קטלוג פריטים וחלוקה לפי קומות ומחלקות כך שהסבלים ידעו מה הולך לאן ולשייך עובדים שונים על כל מחלקה, על מנת למנוע דאגה מה יגיע בסוף ההובלה בשלום ליעדו בלי נזקים ומה ייעלם או ילך לאיבוד בדרך.

דבר נוסף על הובלת משרד קטן

עוד משהו חיוני לתזכורת כשרוצים לעבור משרד בזול אין צורך להתעקש על קבלת קרטונים במחיר העסקה אם זה ייקר את העלויות, משום שבמשרד קטן כמות הארגזים שתצטרכו היא מועטה ואין בעיה לקנות כמה או להשיג משומשים לבד.

הובלת משרד עם המלצות טובות

שוב, כמו תקליט שבור, אנו חוזרים ואומרים לדרוש המלצות והוכחות על ביצוע הובלת משרד בסדר גודל או בתחום פעילות דומה זו זכותכם וחובתכם, מי שמתחמק מלספק מידע יש לו מה להסתיר.

 

צרו איתנו קשר

לקוחותינו ממליצים

שטראוסחברת שטראוס

"העברת העובדים על ציודם האישי, ריהוט, מערכות אישיות וציוד יחידתי רב, בוצעה שלמות: עמידה בלוח זמנים, סדר וארגון, מניעת נזקים ומתן סיוע לכל קושי שהתעורר בזמן המעבר..."

נטויזןחברת נטויז'ן
העברת חדרי שרתים

ברצוננו להודות לחברת אחים יששכר על ביצוע העברת שרתים באופן מקצועי ויעיל ביותר. נשמח להשתמש בשרותיכם גם בעתיד

Union of Commerce
isoisa
 
isa left2

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

Go to top