חברת הובלות האחים יששכר
1-800-224-541
מענה 24 שעות ביממה
אריזה ברמה גבוהה עם האחים יששכר

אריזות דירות ברמה גבוהה

אריזה הוא שירות משלים לשירותי ההובלה כדאי שתדעו ותפנימו שבמקרים רבים אריזת דירה היא החלק היותר קריטי בתהליך העברת דירה שמירת התכולה ללא נזקים תלויה במידה רבה יותר בהליך אריזת דירה מאשר בהובלתה, אם כן ,הובלה זה לא הכול ...אל תסתפקו בשירותי הובלה בלבד לפני שאתם מבררים על אופציית אריזת בית או אריזת משרד בחברת אחים יששכר הובלות. שירותי אריזה שלנו הינם ברמה הגבוהה ביותר ויחד עם כל השירותים הנלווים האמינות והאחריות שלנו תקבלו שירות אריזת ציוד ואריזת תכולה מושלמת למעבר דירה או משרד בלי דאגות ובלי מאמץ.


אריזה לשביעות רצונכם

אריזת דירה עם הובלות יששכר חברה המודעת לכך ששביעות הרצון והתחושה הטובה משירותי ההובלות אם זה דירה או משרד טובים ככל שיהיו מושפעת במידה ניכרת מתהליך אריזת החפצים, העברת תכולת דירה מושלמת הכוללת שירותי הובלה טובים כמו שירותי אריזה טובים. גם כאן לא חסכנו במאמץ והתאמנו לכם שירות אריזה לבית או לעסק כמיטב המסורת באחים יששכר הובלות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת לספק לכם טיפת נחת ביום הובלת דירה לחוץ ומתיש ולשביעות רצון מלאה.


אריזת דירה לפי הספר

אם אתם עומדים לפני מעבר דירה וצריכים שירותי אריזה מקצועיים הגעתם למקום הנכון, חברת הובלות יששכר מתמחה בשירותי הובלת דירה עם אריזה ע"י צוות עובדים מסור וסבלני. כל העובדים המגיעים לארוז את תכולת הדירה עבר הדרכת אריזת דירה מתאימה הכוללת התאמת סוג האריזה למוצר, טכניקות ליפוף והדבקה, יסודיות, וסידור קפדני ומושכל בקרטונים ע"פ אופי הלקוח ורצונו במגבלות כללי האריזה של הובלות דירות.


חומרי האריזה המשובחים ביותר

אריזה בחברת הובלות יששכר כוללת שימוש בחומרי אריזה המשובחים ביותר בשוק עם שימוש נדיב של האורזים במוצרי אריזה למתן הגנה מכסימאלית למניעת שברים או שריטות לתכולת דירות ומשרדים הכולל קרטוני אריזה חזקים ניילונים עבים ועוד, כמו כן תינתן אחריות מקיפה על שירותי הובלה עם אריזה.


שירות אריזת דירה על הבוקר

אריזת דירה עם הובלה של החפצים שלכם "על הבוקר" כאשר ביום ההובלה יגיעו לביתכם עם שחר צוות אורזים מקצועי ומיומן ועם כל חומרי האריזה הנדרשים ובזמן קצר בזריזות ובזהירות יתחילו את אריזת הדירה בקפדנות ובמסירות לתוך קרטוני אריזה בצורה מושכלת ולפי כללי הדרכת הובלה עם אריזת דירה שהם קיבלו, ויסמנו כל קרטון לפי אזור בבית, פירוט תכולתו ושיוך שם, כך שכל ביצוע תהליך הובלה עם אריזה יעשה לפי מה שתבקשו בשקט ובנימוס בדירה שלכם תחת השגחתכם.

hazaat-mehir-2

צרו איתנו קשר

לקוחותינו ממליצים

שטראוסחברת שטראוס

"העברת העובדים על ציודם האישי, ריהוט, מערכות אישיות וציוד יחידתי רב, בוצעה שלמות: עמידה בלוח זמנים, סדר וארגון, מניעת נזקים ומתן סיוע לכל קושי שהתעורר בזמן המעבר..."

נטויזןחברת נטויז'ן
העברת חדרי שרתים

ברצוננו להודות לחברת אחים יששכר על ביצוע העברת שרתים באופן מקצועי ויעיל ביותר. נשמח להשתמש בשרותיכם גם בעתיד

Union of Commerce
isoisa
 
isa left2

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

Go to top