חברת הובלות האחים יששכר
1-800-224-541
מענה 24 שעות ביממה
העברת מפעלים עם האחים יששכר

הובלות יששכר - מנוסים בהעברת מפעלים

לחברת ההובלות הקבוצת יששכר ניסיון רב ומוכח בהעברת מפעלי תעשייה גדולים כקטנים, בעלי ציוד רב ובו קווי מוצר ומכונות ענק, וכאלו בעלי נפחי מיכון קטנים יותר. החברה מציעה את מומחיותה, מקצועיותה ויכולותיה המוכחות, ומסייעת למפעלים רבים להתחיל תהליכי עבודה במיקומם החדש במהירות, ובמינימום תקלות.
hazaat-mehir-2
 

הסתכלו עלינו ותראו...

נשמח מאוד אם תמצאו את שירותי הובלת המפעלים של האחים יששכר כמתאימה עבורכם. נעשה הכל על מנת לדאוג להעברת המפעל שלכם בצורה הטובה ביותר כפי שאנו עושים תמיד - מוזמנים להתרשם מההמלות עלינו המופיעות באתר

הובלות מפעלים בהמלצה של מפעלי ים המלח

הובלות מפעלים בהמלצת זרעים גדרה בע"מ

המלצת העברת מפעלי תעשיות חלאבין בע"מ

כל ההמלצות על מפעלים, תאגידים וחברות בדף המלצות ההובלות שלנו

הובלות מפעלים - אתגרים מיוחדים

מפעלי תעשייה מאופיינים לרוב במערכות מורכבות, ומיכון כבד. כאשר נוצר צורך להעברת מפעל, מתעוררים אתגרים רבים, ובהם היבטי פירוק המיכון, העברתו למשאיות, הובלתו בלא פגם והרכבתו מחדש. כל זאת בזמן קצר וללא גרימת נזקים, כך שהמפעל יחדש את פעולתו מבלי לאבד ימי עבודה. על מנת לצלוח את תהליך העתקת המפעלים, נחוץ לתכנן היטב כל אחד משלבי המעבר באופן מדויק.

תכנון מקדים של תהליך העברת המפעל

לרוב, תהליכי העתקת מפעלים כוללים את שלבי פירוק חלקי המכונות במפעל והעברת תכולת המשרדים, הכרת שטחו של המפעל החדש ומיקומם של הפריטים בתוכו ובמקרה הצורך, אחסון חלקי המכונות שפורקו, עד שיושלם תהליך הובלת המפעל כולו.

על מנת למנוע ליקויים ומצבים בלתי צפויים, מומלץ לחקור לעומק כל אחד משלבי העברת הציוד, לתחום אותם בזמן, לנבא עיכובים ופגיעות ולתת עליהם מענה נכון. כמובן שלהיעזר בחברת הובלות בעלת ניסיון יהיה צעד נבון ומתבקש.

הקצאת מנהל בכיר לפרוייקט

חברת ההובלות חייבת להקצות להובלת המפעל מנהל פרויקט אשר מלווה אתכם אישית החל משלבי התכנון, עריכת הצעת מחיר ברורה, הסברת כל מורכבות העברת המפעל וחלוקתו לקויים ברורים ומוגדרים בלו"ז יהיה והוא הכתובת לכל בעיה שתתעורר ועד שלב "מסירת המפתח"

הובלות יששכר אנו כאן בשבילכם 1800-224-541

 

 

 

צרו איתנו קשר

לקוחותינו ממליצים

שטראוסחברת שטראוס

"העברת העובדים על ציודם האישי, ריהוט, מערכות אישיות וציוד יחידתי רב, בוצעה שלמות: עמידה בלוח זמנים, סדר וארגון, מניעת נזקים ומתן סיוע לכל קושי שהתעורר בזמן המעבר..."

נטויזןחברת נטויז'ן
העברת חדרי שרתים

ברצוננו להודות לחברת אחים יששכר על ביצוע העברת שרתים באופן מקצועי ויעיל ביותר. נשמח להשתמש בשרותיכם גם בעתיד

Union of Commerce
isoisa
 
isa left2

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

Go to top