חברת הובלות האחים יששכר
1-800-224-541
מענה 24 שעות ביממה
העברת מעבדות עם האחים יששכר

הובלת מעבדה עם המומחים למעבדות

הובלות מעבדות מצריכות מיומנות וידע, לכן צריך לשים לב שיש מישהו אחראי שאפשר לסמוך עליו. אחים יששכר הובלות מתמחים שנים רבות בפרויקטים גדולים ומורכבים עם ציוד מעבדות עדין או מכלולים מכנים כבדים, חומרים מסוכנים או רכיבי מעבדה רפואית בקירור, אם זה מבחנות שרתים או רכיבי אלקטרוניקה, אם זה חומר מסווג או יקר ערך כל הנסיון הרזומה שלנו מצביעים על דבר אחד - שאתם בוחרים בהובלות יששכר אתם בוחרים ברמה הכי טובה ומקצועית בענף ההובלות.


הובלות מעבדות בזמן שיא

הובלות מעבדות חייב להתבצע בזהירות ובבטחה, כל מהירות וחיפזון ללא זהירות ונהלים ברורים תמיד תמיד יוביל לנזקם לחרטות ולאי שביעות רצון וזה מנסיון רב בתחום, לכן עם כל הלחץ והרצון להעביר את המעבדות בזמן שיא מנהל הפרויקט מחויב להנחות את ראשי הצוותים לעבוד באופן מסודר והוא נמצא בשטח לוודאשכל העובדים מעבירים את ציוד המעבדה לפי התוכנית בתזמון השלבים ללא דילוג על תחנות ועמידה בנהלים שתוכננו והותאמו מראש, הפסקה, שעות שינה, שעות מנוחה, חומרי אריזה לי הפרוטוקול , חתימת אישרור של המנהלים, בירור עם ממונה המעבדות מטעמכם לווידוא כל דבר במקומו וכל ציוד מעבדה יגיע למקומו בשלום. רק כך אנו עובדים ורק כך אנו מובילים מעבדות , בשבילכם ובשבילנו.


העברת מעבדה בראש שקט

העברת מעבדה היא לא עניין של מה בכך, עליכם לבדוק ולוודא שאכן חבר ההובלה יכולה להבטיח ולקיים, הדברהחשוב ביותר שעליכם לבדוק שזו חברה מנוסה אחראית ועם מוניטין בתחום הספציפי של העברת מעבדות, אחת מהדרכים הישנות והבטוחות היא לקבל המלצות עדכניות אמיתיות ורלוונטיות לתחום ההובלה הספציפי שאתם צריכים, לדוגמא: המלצה על הובלת מעבדה.


ביטוח העברת חברות ומעבדות

לחברת הובלות יששכר ביטוח העברת ציוד הייטק וציוד מעבדה בפוליסה מורחבת וייעודית לסיכוני נזקים וקלקולים בזמן ההעברה, לרבות תאונות, פגעי מזג אוויר, וצד שלישי, הכוללת כיסוי מהגבוה ביותר הקיים בענף ההובלות בכלל ותחום העברת חומרים וציוד יקרים ורגישים בפרט.


הובלות מעבדות עם נסיון מוכח

הזמינו את נציגנו ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת שתרצו נציג בפניכם הצעת מחיר אטרקטיבית עם פתרונות יצירתיים שלא חשבתם עלינו נשמח לחלוק מנסיונו הרב ולהציג בפניכם אין ספור המלצות חמות מהובלות מעבדות שביצענו למיטב החברות המובילות בארץ.

hazaat-mehir-2

צרו איתנו קשר

לקוחותינו ממליצים

שטראוסחברת שטראוס

"העברת העובדים על ציודם האישי, ריהוט, מערכות אישיות וציוד יחידתי רב, בוצעה שלמות: עמידה בלוח זמנים, סדר וארגון, מניעת נזקים ומתן סיוע לכל קושי שהתעורר בזמן המעבר..."

נטויזןחברת נטויז'ן
העברת חדרי שרתים

ברצוננו להודות לחברת אחים יששכר על ביצוע העברת שרתים באופן מקצועי ויעיל ביותר. נשמח להשתמש בשרותיכם גם בעתיד

Union of Commerce
isoisa
 
isa left2

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

Go to top