חברת הובלות האחים יששכר
1-800-224-541
מענה 24 שעות ביממה
הובלת משרדים עם האחים יששכר

הובלות משרדים זו ההתמחות שלנו!

מגיע לך את הטוב ביותר.

אתה יודע מה זו איכות ואנחנו חברת הובלות משרדים המעריכה את כספך ואת זמנך, הובלות יששכר שמה אותך במרכז ורוצה לתת לך את הטוב ביותר – יש לנו רזומה עשיר ומוכח ללא תחרות!

אנו נהפוך עולמות בשבילך.

אתה צריך שהמשרד שלך יחזור לעבוד במעונו החדש באפס תקלות וכמה שיותר מהר, שלא תצטרך להתמודד עם בעיות שנוצרו מתכנון לקוי או חוסר ניסיון. אתה צריך מישהו שיעשה את המקסימום בשבילך, אתה צריך את חברת האחים יששכר הובלות – קדימה לעבודה!

האחים יששכר מתקתקים עבודה

עם צוותים גדולים וחרוצים, אנו מבטיחים להעביר אותך בשיא המהירות.בנוסף, אנו מציעים שירותי הובלות משרדים בסופ"ש או בחופשה על מנת שלא תפסיד ימי עבודה. יש לנו אינספור הצלחות ומכתבי תודה אז למה לא תשאל את מי שכבר עבר?

חברת הובלות מומלצת

כן לכולם יש ניסיון, כולם טובים וישרים... לא כדאי לסמוך על אף אחד ובמקום להסתפק ב"אל תדאג" בקש לראות המלצות אמתיות על הובלות משרדים בקנה מידה דומה לחברה שלך, עיין היטב בהמלצה ובחן מה תפקידם בחברה ובאיזה תאריך בוצעה ההובלה.
הנה כמה מההמלצות שקיבלנו:

העברת 700 עובדי Applied Materials מיבנה ומנס ציונה לפארק המדע ברחובות.
הובלות משרדים וציוד רב ביצוע מרכזי עבור חברת TEVA באזור פתח תקווה.
ייעוץ לוגיסטי, שינוע מחסנים והובלות חדרי מחשבים לחברת Compaq על 600 עובדיה.
פרויקט הובלות משרדים של חברת Microsoft למשכנה הנוכחי בהרצליה.
העברת חברת TEYRAYON למשרדים החדשים במגדלי עזריאלי בתל אביב.
חברת CISCO SYSTEMS מעבירה משרדים מהרצליה למבנה החדש בנתניה.

האחים יששכר הובלות משרדים 1-800-224-541

hazaat-mehir-2

אין תחליף לחברת הובלות המתמחה במשרדים

כלל ברזל: כשיש לפניך מבחר בעלי מקצוע – עבוד עם המומחים בתחום הספציפי שאתה צריך , זה כל כך טריוויאלי , כמו שלא תקרא לשרברב שיתקן את המזגן. נכון שגם לחברה עם מוניטין בתחום העברת דירות יש יתרון, אבל במקרה שלך אנו ממליצים - העבר את משרדי החברה רק עם חברה מומחית להובלות משרדים (וכל מילה נוספת מיותרת).

חברת הובלות משרדים בתל אביב והמרכז

תל אביב היא עיר ללא הפסקה, מלאה בעסקים וחברות בינלאומיות העובדות 24/7 ומניעות את הכלכלה של ישראל, העיר כל הזמן צומחת מתחדשת ובועטת ודורשת תשומת לב מלאה מנותני השירות והספקים. תל אביב היא גם הפייבוריטית שלנו בכל הקשור לחברות הייטק, מידי יום אנו נותנים שירותי הובלה במרכז בנאמנות ובאהבה. אם המשרדים שלכם נמצאים בתל אביב, האחים יששכר הובלות היא הבחירה הטבעית בשבילכם.

האחים יששכר דואגים לך

לאורך כל הפרויקט תמיד אנחנו איתך בייעוץ והכוונה, בפתרון בעיות מפתיעות בזמן אמת תוך כדי תנועה, בשימוש במנופים הידראוליים מתכוונים, אנחנו לא חוסכים בחומרי עטיפה והגנה על הציוד והמחשבים במשרדים שלכם, לכל רכבי ההובלות שלנו יש רמפות העמסה לשינוע מהיר ועדין ללא הטיית הציוד ובצורה המקצועית והבטוחה, הרכבת ופירוק עמדות העבודה נעשית על ידי בעלי מקצוע, הצוותים שלנו מיומנים ואדיבים וחווית השירות אצלנו היא מעבר למצופה.

 

צרו איתנו קשר

לקוחותינו ממליצים

שטראוסחברת שטראוס

"העברת העובדים על ציודם האישי, ריהוט, מערכות אישיות וציוד יחידתי רב, בוצעה שלמות: עמידה בלוח זמנים, סדר וארגון, מניעת נזקים ומתן סיוע לכל קושי שהתעורר בזמן המעבר..."

נטויזןחברת נטויז'ן
העברת חדרי שרתים

ברצוננו להודות לחברת אחים יששכר על ביצוע העברת שרתים באופן מקצועי ויעיל ביותר. נשמח להשתמש בשרותיכם גם בעתיד

Union of Commerce
isoisa
 
isa left2

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

Go to top