חברת הובלות האחים יששכר
1-800-224-541
מענה 24 שעות ביממה

פצפץ - בלוג המאמרים של האחים יששכר

מגוון מאמרים מעניינים בנושאי אריזה, הובלה ואחסנה מוגש לעיונכם. אנו מאמינים שהמידע באתר שלנו רב ערך ומועיל, הן להבנה נרחבת בתחום ההובלה (כדי למנוע טעויות של חוסר ניסיון) והן בנתינת כלים משמעותיים לייעול וחסכון בכסף, בזמן ובארגון נכון בכל אחד משלבי האחסון או האריזה הנלווית לשירותי ההובלות שלנו.

המאמרים מחולקים לפי נושאים, בהתאם לאזור המבוקש או אפיון הלקוח כפרטי או עסקי, כך שכל קורא יכול למצוא בנקל את הנושא המדבר אליו (בין אם מדובר בהובלת דירה ואריזה ובין בהעברת משרדים חברות ומפעלים).

כל האינפורמציה מקורית ואמינה ונועדה לטובת לקוחותינו. אם תמצאו טעות או שגיאה בתום לב בטקסט שלפניכם, נודה לכם על הפניית תשומת ליבנו ונדאג לתקן ולשפר, בדיוק כפי שאנו עושים מאז נוסדה חברת ההובלה שלנו - אנו משתדלים ומשתפרים כל הזמן.

קריאה נעימה!

משרדים בתל אביב

הובלת משרדים בתל אביב מקבלת משמעות מיוחדת עבורינו

בשעה טובה החלטתם להתחדש במשרדים חדשים ונדרש לכם שירות הובלות למיקום החדש - כל התחלה חדשה מלווה בהתרגשות וציפייה לדברים טובים, כאשר אתם מנסים לעמוד במשימה בצורה המיטבית ללא לחץ או דאגה מהמכשולים שבדרך ותקוות חדשות להצלחה.

המשך קריאה: הובלות משרדים בתל אביב עם האחים יששכר

מפצפצים ונהנים

מה היינו עושים בלי הפצפצים לאריזה

הפצפצים האלה הם המצאת המאה בהעברת דירות, כאלה קטנטנים ומתוקים ושומרים לנו על הדברים הכי יקרים. איזו חברת הובלה יכולה להרשות לעצמה להציע שירותי אריזה למעבר דירה בלי הניילון השקוף עם בועות האוויר.

המשך קריאה: במקום לפצפץ

ילדה מעבירה דירה

היו מרוכזים

העברת דירות היא הזדמנות של החפצים ללכת לאבוד... וודאו שאתם לא משאירים דברי ערך ללא השגחה, אל תשכחו להיות עם האצבע על הדופק בזמן העברת הדירה כשהילדים תמיד לידכם. שימו לב שהסבלים עוטפים ואורזים כמו שצריך, שהם לוקחים בלי נזקים, שהכל מגיע ליעדו בשלום.

המשך קריאה: Just a lil bit - עוד קצת על העברת דירות

ביטול עסקה

התיקון האחרון לחוקי הצרכנות ההוגנת בנושא ביטול עסקה (תקנות הגנת הצרכן 2010) כאשר הצד המזמין (הלקוח לצורך העניין) מתחרט תוך זמן סביר מהתחייבותו כלפי הספק ("המוכר") חל על מנעד מוצרים ושירותים מסוים ואינו כולל את כל גווני העסקאות בארץ.

איפה עומד חוק ביטול עסקה ביחס לשירותי הובלה

המשך קריאה: ביטול עסקה בשירותי הובלות אינו פשוט אך לא בלתי אפשרי

בחורה מופתעת

אל תגידו לנו שאתם לוקחים ברצינות את ההצעה למחיר הובלת משרד בלי להבין מה המשמעות של הצעה חובבנית ובלתי מחייבת עם מיליון הסתייגויות והתחמקויות.

המשך קריאה: מחיר להובלת משרד ב-2 דקות? לא יכול להיות

ביטוח סחורה בהובלת מפעלים

מהו ביטוח סחורה בהעברה?

בכל העברה מנקודה A לנקודה B ישנו הצורך בהבטחת הגעת הטובין ללא פגע.

כדי לענות על הצורך בהבטחת פיצוי מוסכם ללקוח על כל גרימת נזק באחריות המוביל, חברות הביטוח יצרו את הכיסוי בשם ביטוח סחורה בהעברה, הכולל כל סוג של שינוע דבר ערך ומקובל לכנותו גם בשמו הפופולארי "ביטוח הובלות".

המשך קריאה: ביטוח סחורה בהעברת מפעלים

צעדים במדרגות

קחו יום חופש מהעבודה

הודיעו בעבודה שאתם עוברים דירה ובקשו ימי חופש בהתאם. לפעמים כשמודיעים מאוחר לבוס יש קושי אובייקטיבי לתת חופשה, באם קורה משהו חריג או בקשה דומה של עובד מקביל בעבודה.

המשך קריאה: בחזרה להתחלה - צעדים ראשונים לקראת מעבר דירה

הזמן שלך שווה כסף

בעל חברה - זמנך יקר!

אין דרך אחרת לומר זאת אך בעסקים כמו בעסקים, משך ביצוע פרויקט המעבר זה בזבוז זמן. תהליך ההכנה, האריזה, ההובלה, ההתמקמות והארגון מחדש גובה ממך מחיר יקר של הפסקת התפעול השוטף. כדי להעניק את השירות העסקי הטוב ביותר, חברת הובלות טובה חייבת להקפיד על זמן הביצוע המינימאלי, תוך שמירה על זהירות מקסימלית.

המשך קריאה: Time Is Money - משאב הזמן בהובלות עסקים

הובלת משרד - עשה זאת בעצמך

עשה זאת בעצמך

תמיד היית עם ראש על הכתפיים, יצירתי, יוזם, וחרוץ. זה לא מפליא שאתה רוצה לעשות את הובלת המשרד שלך בעצמך. אנחנו מאמינים בך ומפרגנים. בעזרת כמה עזרים פשוטים תעשה את ההובלה בזמן שלך ובקצב שלך ועל הצד הטוב ביותר. קדימה מתחילים.

המשך קריאה: בלי טובות - הובלת משרד בכוחות עצמך

כיף במשרד

 

הובלת משרד בחברה טובה לא אמורה רק להיות בטוחה, מהירה וללא נזקים. אנו בחברת אחים יששכר הובלות מאמינים שלכל מוצר ולכל שירות לא משנה מה אתה קונה ובאיזה תחום מגיע לך חווית שירות כחלק מהערכת כספך כלקוח.

המשך קריאה: הובלת משרד כיפית ומהנה – יש חיה כזאת

קרטון ארכיון

קרטון הארכיון הינו ארגז או קופסא העשויה מדפי קרטון דחוס ואיכותי ומשמש לאחסון ספרים, ניירת וקלסרים. נפוץ בעיקר במקומות רבים המאפסנים חומר תיעודי כגון ארכיון במוזיאונים, ארכיב במוסדות, גנזך בארגונים ומחסנים לשמירת מסמכים בגופים ציבוריים שונים.

המשך קריאה: קרטון ארכיון מוסיף המון

to do list

רשימת משימות

רשימה היא הדרך הישנה והמוכחת, העברת דירה לפי רשימה מסודרת תמנע שכחה או לחזור על דברים שעשינו ותוריד מעמסה קוגניטיבית בתקופת מעברכה לחוצה ומאתגרת.

המשך קריאה: סידורים אחרונים לפני העברת דירה

חפצים ארוזים

דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם עוברים דירה היום הכל מתוקתק ומוכן, עובדי חברת ההובלות שהזמנתם נכנסים אליכם הביתה... ועוטפים את התמונה האהובה עליכם בניילון נצמד...

המשך קריאה: מדוע צריך שירותי אריזה בחברת הובלות מקצועית

פתח תקווה

אחים יששכר מובילים בפתח תקווה

חברתנו עובדת באופן אינטנסיבי בכל אזורי הפיתוח והמשרדים בפתח תקווה ומבצעת הובלות באופן יומיומי מעל 30 שנה בעיקר בתחום חברות ההייטק הגדולות ביחס חם ובמקצועיות ללא פשרות.

המשך קריאה: הובלת משרדים וחברות הייטק בפתח תקווה

קחו את זה בקלות

מעבר דירה אם רוצים או לא הוא תהליך שחייבים לעבור. נכון זה לא קל, מעבר דירה מצריך הרבה ריצות וכאב ראש לפעמים אתם משדרגים וזה יופי ולפעמים הייתם מעדיפים להישאר בדירה אבל אתם עוברים ויש כל כך הרבה סידורים שעליכם לעשות לפני' אחרי ובמהלך המעבר שטוב שיש לכם אותנו בשביל לעזור.

המשך קריאה: מעבר דירה לא קל אבל גם לא נורא

קומה נמוכה

פונקציות המנוף

מנוף הובלה משמש את המובילים השונים לעיתים קרובות בעבודה השוטפת של הסבלות בבנייני מגורים ומשרדים. בדרך כלל זה יהיה מנוף הידראולי שמורכב על גבי משאית נפרדת (בנוסף למשאית ההובלה). הסבלים מניחים על משטח דינאמי שעולה ויורד לפי צורך המובילים.

המשך קריאה: מדוע צריך מנוף בקומה נמוכה

עלה תלתן מביא מזל

תל אביב עיר ללא הפסקה

הובלות תכופות של משרדים מאזור לאזור נהפכו לתופעה של ממש בתל אביב. לא רק שהעיר לא הולכת לישון, בניגוד לבניינים בני מאות שנים באירופה הקפואה ולתמהיל חברות הזנק ועסקים בין בנייני המגורים, תל אביב היא תוססת, פורה, מתחדשת, משתנה ונבנית לגובה מול עיננו המשתאות. אזורים שהיו הכי נחשבים יוצאים מהאופנה ואזורים מוזנחים בעיר הופכים לפתע לסינדרלה ומתהדרים במשרדים נוצצים.

המשך קריאה: משנה מקום המשרדים בתל אביב משנה מזל

פריקה נכונה לאחר שעוברים דירה

פריקה זהירה

בשעה טובה סיימתם עם תהליך מעבר הדירה, הכל בא על מקומו בשלום עכשיו לאחר המעבר מגיע השלב האחרון - שלב הפריקה. לפני התשלום למוביל יש לעשות סריקה במשאית ולוודא שלא נשאר דבר מה ולספור שכל הקרטונים, השקיות והדברים הגיעו לדירה בשלום. כמו כן, לאחר הפריקה שימו לב שאין שריטות או נזקים בריהוט והחפצים הגדולים. נכון, אי אפשר לעכב את המוביל עד שכל קרטון ייפתח וייבדק, אבל דברים קריטיים כמו מסך הטלוויזיה והסרוויס אפשר לסרוק בזריזות.

המשך קריאה: פריקה לאחר מעבר דירה

זהירות שביר

אריזה והובלה לחברות ומשרדים שונה מעט מאריזה והובלה לדירות ובתים בכמה אספקטים:

• למשרדים אין גמישות מבחינת שעות וימי פעילות ההובלה

• היקף ומשך תהליך האריזה וההובלה גדול ומורכב יותר

• משרדים מרובי עובדים ועמדות מצריך רישום וסימון ייחודי

• סוג החפצים מצריך חומרי אריזה ייחודיים ושיטת אריזה שונה

המשך קריאה: זהירות שביר - אריזה והובלה למשרדים וחברות

24 שעות

כאשר מדובר בהובלת משרדים גדולים, משך זמן העבודה שונה בתכלית בין חברה לחברה.
זאת מהסיבות הבאות:

המשך קריאה: הובלת משרדך תוך 24 שעות

בטיחות מעל הכל

נכון, חברת הובלות מנוסה והגונה, סבלים מקצועיים, ומחירים טובים הם מתכון למעבר דירה (או משרד וכדומה) מנצח. אך חסר עוד דבר קטן נוסף בכדי לעבור את ההובלה בראש שקט.

המשך קריאה: בטיחות ההובלה מעל הכול

פירוק והרכבת ריהוט

הובלה עם ריהוט משרדי רב

כשמדובר על הובלת משרד גדול מרובה עמדות עבודה, שולחנות, ספריות, ארוניות, דלפקים וחדרי ישיבות מרוהטים עלויות הפירוקים וההרכבות הופכות להיות כבדות משקל במחיר היחסי של ההובלה, לכן יש להיערך לשירות זה על כל משמעויותיו.

המשך קריאה: המחיר המשתלם שכולל פירוק והרכבת כל הריהוט

חזרה לעסק

להובלת עסקים יש כמה פנים:

• עסקים שחייבים להמשיך בעבודה שוטפת גם בזמן השיפוץ

• עסקים שנסגרים טוטאלית עד לפתיחתם מחדש לאחר ההתארגנות

• הובלת כל אגף בנפרד שלב אחר שלב "תוך כדי תנועה"

המשך קריאה: פינוי עסקים והחזרתם לאחר שיפוץ

חדרי שרתים

בעל החברה הוא בעל הדעה

כל מנהל יודע שיגיע לרגע שבו הוא צריך לקבל החלטה גורלית שתשפיע באופן מכריע על עתיד החברה.

ניקח כדוגמא (טובה) את הצורך בהובלת מפעלים לשטח מוניציפלי השונה מאזור התעשייה. ההחלטה על הובלת המפעל היא לא התלבטות על מיקום נגיש או זול גרידא. ישנו סל שיקולי מפתח כגון תלות בשינוע תוצ"ג והפצה.

המשך קריאה: מפעלים, מעבדות וחדרי שרתים צריכים חברת הובלות מרובת סבלים

פגישה לצורך הובלה

לפני שאתם עוברים דירה יוזמן נציג אישי לפגישה מקצועית בביתך וקבלת הצעת מחיר מסודרת להובלת דירה. החל מהשיחה הראשונית אתם מרגישים בבית, חברתנו משתדלת לתאם פגישה ראשונה בכל זמן ומקום מקום לפי הלו"ז שלכם. הפגישה להיכרות ולהצעת ההובלה ניתנת ללא עלות גם אם אינכם עוברים דירה בעזרתנו וללא מכירה אגרסיבית, הכול בשקיפות ובהוגנות בצורה נינוחה ולשביעות רצונכם.

המשך קריאה: פגישת היכרות להובלת דירה בהובלות יששכר

בוס קטן

מי אמר שמשאית קטנה לא מספיקה להובלת משרד קטן?

משרד קטן להובלה הוא דוגמא קלאסית למקרה שנופל בין הכיסאות כי אין צורך במשאית הובלות גדולה אך גם אי אפשר להעביר את הריהוט במכונית הפרטית.

המשך קריאה: משאית קטנה למשרד קטן

מסקינטייפ לאריזה

ישנם ארבעה חומרי אריזה עיקריים למעבר דירה - ניילון נצמד (סטראץ'), קרטונים (וקופסאות), נייר דבק (מסקנטייפ) וניילון בועות (פצפץ). כמובן שישנם עוד סוגים נוספים של מוצרי אריזה אך ברוב המקרים של העברת דירה סטנדרטית לא תצטרכו אותם. אם יש לכם דברים נדירים ומיוחדים או במקרה של אריזת עסקים וחברות הייטק, ניתן קבל מחירים בדף מכירת חומרי אריזה או להתייעץ איתנו בטלפון ונשמח להסביר.

המשך קריאה: הכנת חומרי אריזה למעבר הדירה

חישוב עלות הובלה בזהירות

כדי לדעת כמה עולה הובלת דירה בנוסף לתוספות עבור שירותים נלווים כגון: שירותי אריזה או מנוף/ צריך להבין כי מחיר הובלת דירה תמיד משקלל בתוכו את כל האלמנטים שמאריכים את זמן העבודה או מקשים על הסבלים בצורה ניכרת.

המשך קריאה: לחשב בזהירות כמה עולה הובלת דירה

מעבר דירה מזווית אחרת

מעבר מרובה עצירות

כאשר אתם עוברים דירה לא כל החפצים יעברו אתכם לאותו המקום, חלקם תובילו למקום אחר. אתם צריכים לתכנן בקפידה ולעשות את כל המאמצים שהכול יהיה מוכן באותו היום. לא משנה כמה עולה מעבר דירה כמעט תמיד מחיר שני הובלות יהיה פי 1.5 או כפול ממחיר הובלה אחת עם עצירה להורדת חלק מהחפצים (וגם תצטרכו לתת טיפ נוסף לסבלים), במהלך האריזה והארגון שלכם (אלא אם כן אתם עושים מעבר דירה עם אריזה בחבילה אחת).

המשך קריאה: מעבר דירה מזווית קצת אחרת

יתרונות הובלת משרדים בחורף

בסך הכול רצינו להעביר את המשרדים בשלום.

"חורף, הגשם מטפטף על העורף, וקר..." - כן, נאלצנו להוביל את המשרד בחורף ונפלנו על היום הכי גשום בשנה. מי שעשה הובלה בגשם בטח הרגיש מה התחושה שכל הציוד נרטב זה לא נעים להירטב ועוד יותר מבאס לראות את הקרטונים עם כל הציוד המשרדי ספוגים במים. הבעיה הייתה שלא הייתה חניה קרובה ולא שטח עבודה מקורה והסבלים נאלצו לעבוד בגשם שוטף.

המשך קריאה: דגשים להובלת משרד בחורף

מקסום פרסום עסקים באינטרנט

הבה ניקח לדוגמא חברת הובלות שרוצה להקים משרד וירטואלי ברשת:

סוף כל סוף החלטתם להקים משרד וירטואלי ולהשקיע בבניית אתר אינטרנט מצליח לייצוג חברת ההובלה והצגת העסק בצורה אפקטיבית להשגת פניות רבות לשירותי ההובלה שלכם. אנו ממליצים על 4 נקודות הכרחיות שעליכם ליישם על מנת למקסם את פרסום המשרד שלכם:

המשך קריאה: כיצד תעצימו את פרסום העסק או המשרד שלכם באינטרנט

ארבעה קלפים

עוברים דירה? שיהיה לכם בשעה טובה. רק אל תשכחו כמה דברים שכדאי להשלים טרם כניסתכם לדירה. כל הדברים האמורים נכתבו מניסיון אך הם דברים טריוויאליים וכורח המציאות וכל זוג או משפחה שעוברים דירה נתקל בהם.

המשך קריאה: ארבעה דברים שחשוב לדעת כשעוברים דירה

משרדים בתל אביב ובמרכז

חברת הובלה עם ניסיון ומוניטין

הובלות יששכר משקיעה מאמצים רבים להעניק שירותי הובלה מתקדמים במקסימום מקצועיות ומינימום מחיר למגוון הלקוחות שלנו - בין אם זה הובלת משרדים ובין אם זה הובלות דירות יוקרה.

המשך קריאה: הובלות משרדים בתל אביב ובמרכז - כתבה שנייה בסדרה

מוצרי אריזה מיוחדים

חומרי אריזה הוא עוד נדבך בהליך מעבר דירה. בדרך כלל חושבים עליו בסוף אבל הוא די קריטי לשלימות החפצים שלכם הרבה יותר משאתם חושבים. אריזת דירה עם מוצרי אריזה טובים וצורת אריזה לפי שיטות נכונות תשמור על הגעת החפצים ליעדם ללא נזקים שריטות או חבלות.

המשך קריאה: כיצד להשיג מוצרי אריזה למעבר דירה

מובילים מהנמל

מובילים מהנמל משרתים את חברות השילוח לפי הזמנתם. לקוחות אשר מובילים את תכולת דירתכם מחו״ל לישראל בעקבות רילוקשיין באמצעות מכולות דרך הנמל נתקלים במובילים קצת שונים מאשר המובילים עם משאיות ההובלה, גם באופיים וגם בצורת ההובלה, הפריקה והסידור. להלן כמה דגשים לעבודה עם מובילים אלו:

המשך קריאה: כיצד להתנהל עם מובילים מהנמל

חתול במזוודה

בשעה טובה מצאתם דירה כלבבכם לאחר חיפושים ובירורים' סידורים וריצות ואוטוטו אתם מוכנים למעבר דירה. כדאי לדעת שאריזת דירה היא המרכיב הכי חשוב בתהליך המעבר.

המשך קריאה: אריזת דירה למעבר דירה – מה לארוז ומה לא

עקיצות נפוצות

גניבות והעלמת נזקים

חשוב להבין שיש בעיה של כוח אדם בתחום ההובלות ובכל תחום שהוא עבודת כפיים או דורש מאמץ פיזי גבוה. תחום העברת משרדים אינו יוצא מן הכלל - אין הרבה עובדים טובים ונאמנים שאין איתם בעיות משמעת, במיוחד בחברות הובלת משרדים ודירות המשלמות שכר נמוך יחסית ומחליפות עובדים כמו זוגות גרביים.

המשך קריאה: העברת משרדים - בעיות ועקיצות נפוצות

מובילים מומליצים

היכן ניתן למצוא מובילים מומלצים?

אם מחפשים מוצאים! השאלה איפה ואיך לחפש. המלצה מקרוב משפחה או חברים היא ההמלצה הכי אמיתית, חפה מאינטרסים ומניפולציות שתוכלו לקבל. לכן העדיפו המלצה פרונטאלית על מובילים מומלצים מהאנשים הסובבים אתכם אם אתם זוכרים שהם עברו והם מרוצים (כל המלצה על מובילים ממי שעבר מעל שנתיים לא תקפה כי מנהלים ועובדים מתחלפים והשירות יכול להשתנות לטובה או לרעה, לכן היא לא תהיה המלצה רלוונטית).

המשך קריאה: מי הם המובילים המומלצים

טיפים למעבר דירה

עוברים דירה בקרוב? מצאתם דירה חדשה וכבר ביררתם כמה עולה ההעברה? סגרתם עם מוביל? יופי! עכשיו לפני שאתם מתחילים להיפרד מהשכנים ולפני שאתם עוברים דירה, כדאי לכם לקרוא כמה טיפים מעולים למעבר שריכזנו כאן עבורכם וגם אם זה לא הפעם הראשונה שאתם עוברים דירה, עדיין תוכלו להשתמש בטיפים הבאים:

המשך קריאה: שלושה טיפים מנצחים כשעוברים דירה

פצפץ לאריזה

מה ההבדל בין סוגי הניילון השונים לאריזה?

יש שני סוגי ניילון עיקריים לאריזת דירה. הראשון והנפוץ יותר (בשל עלותו הנמוכה) הינו ניילון נצמד המכונה סטרץ' - קל לעבוד איתו, הוא זול, מגיע במגוון גדלים, אורכים, איכויות, רמות חוזק וצבעים, והוא נח ומוצלח עד כדי כך שאי אפשר לתאר היום את ענף האריזה, ההובלה והשילוח האווירי והימי בעולם בלעדיו.

המשך קריאה: פצפץ לאריזה – הכל על ניילון בועות לאריזת דירה

אורזים נכון

להלן כמה שיטות עבודה בסיסיות במלאכת האריזה. הליך אריזת דירה טובה קריטית למעבר דירה בטוח, חלק וללא נזקים. הקפידו להשתמש בעצות שלפניכם, אל תחפפו או תקצרו תהליכים. המידע על אריזת הדירה שלפניכם נועד לשרת אתכם במהלך מעבר הדירה שלכם.

המשך קריאה: הדרך הנכונה - שיטות עבודה באריזת דירה

ממשיכים לעבוד

הלוואי ויכולנו לצאת לחופשה ולעשן סיגר קוהיבה בזמן העברת המשרד אבל בעסק תובעני כמו שלנו אי אפשר לנוח על זרי הדפנה.

משרדים בתחום ההייטק, בין אם זה סטארט-אפ או עסק הנותן תמיכה 24/365, הם משרדים העובדים סביב השעון תחת לחץ ומאמץ בלתי נדלה להישגיות ותוצאות.

המשך קריאה: מה עושים כאשר חייבים להמשיך לעבוד במשרד בזמן ההובלה

מעבר דירה לפני יציאה לחופשה

 

כאשר אתם עוברים לדירה חדשה, יוצאים לחופשה או נופשון ואתם מתכננים לעזוב את הדירה לתקופה של כמה ימים ויותר (גם אם אתם עוברים לדירה זמנית או לגור אצל ההורים ויש לכם זמן בין פינוי הדירה הישנה בפועל לבין המכירה לצד שלישי) אל תשכחו לעשות כמה דברים חשובים לפני שאתם עוזבים את הדירה ללא השגחה. לא כדאי להיזכר על החוף בתאילנד ששכחתם את הבוילר דלוק... טיפים לעזיבת דירה בטוחה יתנו לכם תזכורת מהירה - הפנימו טיפים אלו לביטחונכם ולמענכם.

המשך קריאה: עוברים דירה? יוצאים לחופשה? קבלו כמה טיפים חשובים

רעיון מצוין

סוף סוף חברת הובלה טובה

קבוצת יששכר משקיעה רבות במתן שירות לקוחות איכותי והקפדה על צוות מקצועי ומיומן להובלת הדירה או המשרד שלכם. אנו עובדים במרכז ובשרון שנים רבות והרבה מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים. להלן כמה נקודות מפתח בשירותי ההובלה של קבוצת יששכר:

המשך קריאה: שירותי הובלות טובים בשרון

מטען לאחסנה

הובלה ואחסנה הם צמד מילים שכל מי שהיה בסרט הזה זוכר אותם או לטובה או ההיפך, ולמה?

המשך קריאה: הובלה לאחסנה

תל אביב העיר

למה משרדים חייבים להיות בתל אביב?

תל אביב עיר ללא הפסקה ובירת העסקים של ישראל מעניקה רשת שירותים כלכליים שאין בערים אחרות - בתי משפט, בורסה, ריכוז עסקים ומלונות, שירותי משרד ושליחויות, גיוס עובדים, ביטחון לאומי, בנקים ומוסדות פיננסים, מתקני צהל וכוחות ביטחון ומה לא? אם אתה לא שם אתה לא קיים. אף כנס רואי חשבון מכובד לא יבחר בנס ציונה ואף תערוכת הייטק לא תתכנס בחדרה, גם מבחינה בינלאומית למשרדים בתל אביב יש מקום של כבוד והערצה.

המשך קריאה: האתגרים המיוחדים להובלת משרדים בתל אביב

דירות יוקרה

אריזה והובלה בחברה טובה

קבוצת יששכר מספקת שירותי אריזה, הובלה, אחסנה, פירוק והרכבה שנים רבות באופן מקצועי ועם הבנה מלאה לצרכי הלקוח. במרוצת השנים קיבלנו אין ספור פידבקים חיובים ומחמאות על עבודתנו.

המשך קריאה: אריזה והובלה לדירות יוקרה

הובלה עתידנית

חברת יששכר הובלות המתמחה בהובלת משרדים וחברות, מבצעת הובלות עם מנוף באופן שוטף ובתדירות גבוהה. לשם כך אנו נדרשים להציג מיומנות והסמכה בביצוע הובלות מגובה רב. זאת בנוסף לרישיון הפעלת מיכון מיוחד, המכשיר את העובדים לעסוק בפעולה.

המשך קריאה: האחים מציגים: הובלה עם מנוף - דף מידע

מה מבקשים ממובילים

ביטוח הובלות

ביטוח הובלות הינו נדבך חשוב והכרחי - מובילים חייבים לעבוד באופן שוטף עם ביטוחים מקיפים. בדקו את תקציר התנאים בפועל. אם הביטוח אינו מכסה דברי ערך, מוגבל בסכום מינימאלי ולא ריאלי, ולא כולל מובילים שאינם עומדים בתנאי הפוליסה, הביטוח שווה כקליפת השום ואתם עומדים למצוא את עצמכם נבוכים ומופסדים במקרה ביטוחי. המובילים כמובן יתנערו מכם באלגנטיות, יפנו אתכם לביטוח ויטענו שזה לא באחריותם...

המשך קריאה: מה כדאי לבקש מהמובילים שלכם

הובלה ואריזה בתמחור אחד

הובלה ואריזה - מחירים וכדאיות

כל דבר אשר נמדד בעלות תועלת הינו סובייקטיבי לבוחן החלופות. כמובן שבמקרה של הובלה ואריזה, המחירים שגובות החברות משתלמים יותר לבעלי הכנסה גבוהה והנוחות של השירות קשורה במידה רבה לזמן הפנוי והיכולת הטכנית של הלקוח - כל אחד צריך לעשות את הבחירה לפי השיקולים שלו.

המשך קריאה: הובלה ואריזה בחבילת מחירים אחת

עמוד 1 מתוך 2

צרו איתנו קשר

לקוחותינו ממליצים

שטראוסחברת שטראוס

"העברת העובדים על ציודם האישי, ריהוט, מערכות אישיות וציוד יחידתי רב, בוצעה שלמות: עמידה בלוח זמנים, סדר וארגון, מניעת נזקים ומתן סיוע לכל קושי שהתעורר בזמן המעבר..."

נטויזןחברת נטויז'ן
העברת חדרי שרתים

ברצוננו להודות לחברת אחים יששכר על ביצוע העברת שרתים באופן מקצועי ויעיל ביותר. נשמח להשתמש בשרותיכם גם בעתיד

Union of Commerce
isoisa
 
isa left2

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

Go to top