חברת הובלות האחים יששכר
1-800-224-541
מענה 24 שעות ביממה

פצפץ - בלוג המאמרים של האחים יששכר

מגוון מאמרים מעניינים בנושאי אריזה, הובלה ואחסנה מוגש לעיונכם. אנו מאמינים שהמידע באתר שלנו רב ערך ומועיל, הן להבנה נרחבת בתחום ההובלה (כדי למנוע טעויות של חוסר ניסיון) והן בנתינת כלים משמעותיים לייעול וחסכון בכסף, בזמן ובארגון נכון בכל אחד משלבי האחסון או האריזה הנלווית לשירותי ההובלות שלנו.

המאמרים מחולקים לפי נושאים, בהתאם לאזור המבוקש או אפיון הלקוח כפרטי או עסקי, כך שכל קורא יכול למצוא בנקל את הנושא המדבר אליו (בין אם מדובר בהובלת דירה ואריזה ובין בהעברת משרדים חברות ומפעלים).

כל האינפורמציה מקורית ואמינה ונועדה לטובת לקוחותינו. אם תמצאו טעות או שגיאה בתום לב בטקסט שלפניכם, נודה לכם על הפניית תשומת ליבנו ונדאג לתקן ולשפר, בדיוק כפי שאנו עושים מאז נוסדה חברת ההובלה שלנו - אנו משתדלים ומשתפרים כל הזמן.

קריאה נעימה!

משרדים בתל אביב

הובלת משרדים בתל אביב מקבלת משמעות מיוחדת עבורינו

בשעה טובה החלטתם להתחדש במשרדים חדשים ונדרש לכם שירות הובלות למיקום החדש - כל התחלה חדשה מלווה בהתרגשות וציפייה לדברים טובים, כאשר אתם מנסים לעמוד במשימה בצורה המיטבית ללא לחץ או דאגה מהמכשולים שבדרך ותקוות חדשות להצלחה.

המשך קריאה: הובלות משרדים בתל אביב עם האחים יששכר

ניירות למעבר דירה

ניירות משי: מה החשיבות של נייר המשי באריזה למעבר דירה?

נייר משי לאריזה עדינה – אם יש לכם תמונת שמן נדירה או יצירת אומנות יקרה אפילו אל תחשבו על עטיפה בניילון נצמד/ רק נייר משי רך ועדין ישמור על הציור מפני שריטות, מריחות והידבקות לפני (חזית) התמונה.

עצה קטנה: דברי אומנות סופר עדינים\יקרים כדאי לשים באוטו הפרטי מאשר בתא מטען של המשאית.

המשך קריאה: אלו 2 הניירות שאתם צריכים במעבר דירה

חמש סיבות לבחור באחים יששכר

הובלות משרד בנוחות ובקלות הן הדבר המתבקש מאליו. כאשר אתם מתכננים את ההובלה שלכם מיד מנצנץ לכם בראש ה"אויש, זה הולך להיות מתיש ומפרך" כך שאין לכם חשק אפילו לחשוב על זה.

האמנם זו מוכרח להיות ההרגשה? מי קבע את הנורמה הזו? למה הובלת משרד לא יכול להיות מהנה כמו נסיעה לחו"ל או קניית רכב חדש, למה שלא תהיה כיפית ונעימה כמו כל שירות אחר שאתה משתמש בו.

המשך קריאה: :צריך הובלת משרד? הנה 5 סיבות טובות לבחור בהובלות יששכר

תתפלאו עד כמה כמות, איכות וסוג האור במשרדים משפיעים על ההצלחה שלכם. בואו ונפרט כמה כיווני מחשבה:

אור נותן מצב רוח בעבודה


תאורה עמומה יכולה לשרת את העסק שלך אם יש לך מסעדה רומנטית או בית מעצר... אבל אם אתה לא מלנכולי ולא מתאים לך אווירה דיכאונית במשרד אל תחסוך בתאורה. הרבה אור = הרבה מצב רוח, אין זה אומר שצריך לשים על כל עובד ספוט שיגרום לו להזיע ולא פרוז'קטור שיסנוור את הלקוחות, אבל בהחלט תאורה מבריקה ומאירת עיניים הנותנת תחושה חגיגית ושמחה ובהחלט משפרת את תנאי התעסוקה של העובדים שלך

המשך קריאה: התאמת תאורה מתאימה במשרדים

עובדים מסביב לשעון

מו"פ בחברות הייטק– עבודה ללא הפסקה

בשנים האחרונות ישנה תופעה תעסוקתית של עובדים סביב השעון שיובאה מהמערב הקפיטליסטי ושרדה את טלטלות המהפכות הפוסט מודרניסטיות שהתרחשו במדינות סקנדינביה. העובד יקבל את כל התנאים המחוות והפריבילגיות על מנת להישאר עוד ועוד בעבודה ולוותר על שעות הפנאי הן בשל אילוצים ומצוקה כלכלית הן בשל חמדנות ושאיפה לעושר ואושר והן בשל מיצוי ההזדמנות להתקדמות בשרשרת הניהול והעסקים בארגון.

המשך קריאה: עובדים סביב השעון

מכונת כתיבה

יש דבר כזה אחריות מלאה גם אם לא הזמנת אריזה

"אני לא אחראי אם יקרה משהו לדברים שלא אני ארזתי בעצמי, אולי זה היה שבור מלפני זה" - זה אולי המשפט הכי נפוץ שאומרים המובילים לפני כל הובלת משרד. תמיד אם יקרה נזק כלשהו נוכל לטעון "למה שיהיו לי חפצים שבורים ולמה לא נזהרתם שהרמתם אותם" - זו התשובה שמשלימה את מעגל הביצה והתרנגולת. המוביל לא רוצה להיכנס לאחריות אבל אם תעלו את הנושא עוד מלפני ההובלה של המשרד ותתעקשו שהאחריות תחול גם על האריזה שאתם עשיתם אזי המוביל יהיה חייב לעמוד בהסכם בלי להתחמק בלי הפיצוי.

המשך קריאה: צריכים הובלת משרד? אלו הדברים שלא יגלו לכם

הובלת בתים עם האחים יששכר

על שלושה דברים הובלת בית עומדת: אכפתיות, זהירות וסדר. כן, הסדר הוא לא פחות חשוב מרצון טוב. הסדר הוא הידיד הטוב של המוביל, וחברת הובלה בלי שיטות עבודה מקצועיות וללא סדר לא תוכל לספק שירותי הובלות בתים כמו שצריך וראוי.

המשך קריאה: הובלות בתים באחריות – אם יש סדר הכל בסדר

סודות של מובילים

כיצד לנהל משא ומתן, על מה אפשר (וכדאי) לוותר ולמה אתם פשוט חייבים לשים לב, חברת ההובלות אחים יששכר עם 5 טיפים שמובילים לא יגלו לכם ואתם פשוט-חייבים-לדעת:

המשך קריאה: חמישה טיפים סודיים שמובילים לא יגלו לכם

עובדי בניין

העברת משרדי הייטק דורשת סנכרון מלא בין העזיבה לבין ההתמקמות בבניין החדש - הכול צריך להיות מוכן ומתוכנן מראש ויש לקחת בחשבון בלת"ם מכל סוג שהוא ולהכין לכל סיטואציה את ה- Plan B במגירה. להלן המצבים הנפוצים שאתם עלולים להיתקל בהם:

המשך קריאה: כיצד לבצע העברת הייטק לבניין שאינו מוכן

המנוף שהציל אותי מבלוף

המוביל שהתעקש

היית צריך הובלה פשוטה מבניין לבניין באותה העיר. אנחנו מאמינים שכל לקוח רשאי לבחור בדרך ההעברה שהוא רוצה בדיוק כפי שהוא יכול לבחור בחברת ההובלות שהוא רוצה.

המשך קריאה: איך הובלה עם מנוף הצילה אותי מבלוף

ניילון נצמד ב-100%

על מה בעצם מגן הניילון?

לניילון נצמד (ניילון-סטרץ') יש שלוש מטרות: להגן על הרהיטים מפני פגיעות ושפשופים, לעטוף את החפצים להשגת הרמטיות מפני חדירת לחות ואבק ולמנוע מדברים מלוכלכים ושומניים כמו ידיים לא נקיות של הסבלים בחברות ההובלות להשאיר סימנים על הריפוד של הרהיטים.

המשך קריאה: האם ניילון נצמד מגן ב-100% על הרהיטים שלכם

תרגילים של מובילים חלק שלישי ואחרון

מוכנים לזה? קבלו כתבה שלישית בסדרת הכתבות "תרגילים של מובילים" ונמשיך עם מובילים שאינם הוגנים בשירותי ההובלה - קראו ושימו לב.

המשך קריאה: תרגילים של מובילים חלק ג' - מובילים לא הוגנים

תרגילים של מובילים שאינם מומלצים

כתבה שנייה בסדרת הכתבות "תרגילים של מובילים" ונמשיך עם כל התרגילים של מובילים לא מומלצים - קראו ושימו לב.

המשך קריאה: תרגילים של מובילים חלק ב' - מובילים לא מומלצים - מה לדעת

תרגילים של מובילים - חלק א

כתבה ראשונה בסדרת הכתבות "תרגילים של מובילים" ונתחיל עם כל התרגילים של מובילים לא ישרים - קראו ושימו לב.

המשך קריאה: תרגילים של מובילים חלק א' - מובילים לא ישרים - ממה להיזהר

השכרת מחסנים לאפסון משרדים

למה מחסן?

בזמן הובלת המשרד למקומו החדש ישנם מקרים של עיכוב בכניסה למבנה בעוד שהפינוי של המשרד מחויב ע"פ חוזה. התקופה של בין לבין מצריכה אפסון זמני של התכולה והשכרת מקום בחברת אחסנה הוא הפתרון האידאלי.

המשך קריאה: מחסנים לאפסון תכולת משרד במעבר

ניילון פצפצים לאריזה

כמה עולה גליל ניילון בועות?

כמובן שכשמבררים על גלילים לאריזה, צריכים לדעת שיש כמה סוגים של בועות למכירה (בכל מיני חוזקים וגדלים קטנות, בינוניות, גדולות) ובכל סוג פצפצים יש כמה מידות גלילים (ארוכים או קצרים, רחבים או צרים) ולכל יריעת ניילון יש איכות שונה (חוזק, עובי, עמידות בלחץ או במתיחה לפי יצרן). כל ספק מקבל את הגליל מיצרן שונה, בעלות שונה ועל כן יפרסם אותו במחיר הכדאי לו אך לא בהכרח משתלם לך. זו הסיבה שלשאלה כמה עולה פצפץ לאריזה יש תשובות רבות...

המשך קריאה: גליל ניילון בועות (פצפצים) לאריזה - איפה קונים

גחלים לוהטות

הובלת משרד חייבת להיות למקום אטרקטיבי, הן מבחינת הלקוחות שלך והן מבחינת המתחרים שלך. על מפת העסקים הדינאמית והרותחת של ישראל עולים מידי פעם כוכבים חדשים הגורמים לנו לקנות או להצטרף להצלחה. ערים אפורות או מרכזי עסקים מנומנמים הופכים לאזורי בילוי ומסחר תוססים מלאים במשרדים להשכרה או לרכישה. הובלת השינוי מתחיל בדרך כלל ביזמים פרטיים שמגלים מיקום מרכזי ונגיש ומזהים צורך אמתי של החברות למצוא תחליפים למחירים הדוהרים בתל אביב והמרכז בלי לעשות סימנים של עצירה. מלבד ההיבט הפיננסי מעבר לבניין חדש טומן בחובו גם יתרונות נוספים כגון התחדשות וארגון מחדש וכמו שאומר הביטוי משנה מקום משנה מזל. אם אתם חושבים על זה ברצינות, ריכזנו עבורכם 5 ערים שונות, ערים מובילות בשינוי עם אזורי מסחר פוריים ואטרקטיביים:

המשך קריאה: חמישה מקומות לוהטים להובלת משרד

תאורה למשרד

תתפלאו עד כמה כמות, איכות וסוג האור במשרדים משפיעים על ההצלחה שלכם. בוא ונפרט כמה כיווני מחשבה:

המשך קריאה: התאמות תאורה - מאירים את המשרד

שקיות פלסטיק

שקיות ניילון לאריזת שמיכות וצעצועים בצ'יק צ'ק

יש לכם עכשיו מעבר דירה על הראש, עוד לא השגתם קרטונים ואתם צריכים לארוז את כל התכולה - מה שאתם צריכים זה מספר דו ספרתי של שקיות גדולות במיוחד. אבל בניגוד לשקיות האשפה המסורתיות עם הצבע השחור וסרטי הסגירה, השקיות המיוחדות לאריזה הן כאלו שלא נקרעות הודות לאיכות וחוזק הניילון שמהם הן עשויות. לא תמצאו אותם בסופרמרקט ולא בחנויות לכלי בית, אלא בחנויות המתמחות באריזה והובלת דירות, מה היתרונות איפוא של השקיות הענקיות?

המשך קריאה: שקיות ניילון ענקיות לאריזה - למי יש כח לקרטונים

פירוק ואריזה

אתה צעד אחד לפני העברת המשרד שלך ומתארגן על הסידורים האחרונים להעתקת הפעילות העסקית במלא המרץ, נשאר לך רק לסגור מחיר עם מוביל מהימן וסיימת.

בעוד שלפניך המטלה הכי טריוויאלית לגישוש אחר חברה רצינית ואחראית במחיר משתלם. רק תמסור את פרטי התכולה, המיקום והתאריך המתאים לך והופ, משרדך יועבר למיקומו החדש.

המשך קריאה: העברה של המשרד עם פירוק ואריזה

היזהרו מעקיצות

נורת אזהרה מהבהבת

בכל הובלת משרד יש חשש לדברים שיכולים להשתבש - אל תחכו לשיבוש, הפעילו את החושים שלכם ומצאו כיצד למנוע את הבעיות בטרם יתרחשו. יש שלושה דברים שיכולים להסב את תשומת לבכם:

המשך קריאה: העברת משרדים בלי נזקים ובלי עקיצות

משאית הובלות

מי לא צריך הובלה במהלך חייו? גם אריזת הדירה או אחסון התכולה הם שירותים נפוצים, אך מה בקשר לשלושתם ביחד? האם גם אתם נמנים על פלח השוק הזה? באנו לעשות לכם סדר בבלגן, שנתחיל?

המשך קריאה: הובלה, אחסנה ואריזה – הכל ביחד או כל אחד לחוד

קנו בעצמם קרטונים וניילון נצמד

למה בכלל להתאמץ?

אריזה ע"י חברת ההובלות הוא שירות פשוט ונח אז למה לארוז לבד?

המשך קריאה: קרטונים וניילון נצמד אפשר לקנות לבד ולחסוך כסף

אריזה נכונה ונבונה

למצוא עובדים טובים זה קשה מאוד

ישנה אמרה: מספר סוגי בני האדם כמניין הפרצופים - לכל עובד יש אופי אחר, אמינות, מסירות, עקשנות ועוד. לחברת הובלה ובה אורזים, סבלים, נהגים ועובדים נוספים ישנה רמת ציפיות שהעובד יעשה את מלאכתו נאמנה ויהיה פרודוקטיבי.

המשך קריאה: סבלים ואורזים טובים הם מצרך יקר בענף

מעבר למשרד מפואר

מי לא רוצה לעבוד במשרדים מפוארים? מה לעשות שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו... אך בחישוב כל ההיבטים העסקיים האם באמת המחיר הוא חזות הכל?

המשך קריאה: קבלו החלטה ותעברו ממשרד קטן למשרדים מפוארים

שדרוג תשתיות תקשורת

"עד שהולך שילך"

העברת ארונות תקשורת מצריכה זהירות ורגישות ויש לבחור את חברת ההובלות המוכשרת ביותר למשימה. אבל לפני שנדבר על זה, חשוב להסביר בשביל מה בכלל לשדרג את תשתית התקשורת הקיימת?

המשך קריאה: שדרוג תשתיות תקשורת בעסקים קטנים

האוזן שאינה מתרגשת מסיסמאות

"אנחנו הכי טובים", "אנחנו הכי זולים", "אמינות, שירות, מקצועיות" ועוד ועוד סיסמאות בנאליות כאילו נולדנו אתמול... גם בענף ההובלות ישנם דיבורים כמו חול, רק חסר לנו לשמוע "רק היום" ו"הכל בשקל" וזהו אנחנו מסודרים...למי שכותב סיסמאות או מחמיא לעצמו כדאי לפחות שיעמוד מאחורי המילים שלו:

המשך קריאה: האוזן שלנו כבר לא מתרגשת מסיסמאות

צובעים את המשרד

עיתוי צביעת המשרדים דווקא בשבועות

חג שבועות הוא חג חגיגי ולבן, חג קיצי, חג שמח ועם הרבה מצב רוח. החגים וימי הפגרה שהעובדים ממילא לא בעבודה, הם הזדמנות מצוינת לעשות שינויים במשרד או במקום העבודה שלכם (ואפילו בבית). נכון שיש הרבה שנוהגים לצבוע את הדירה דווקא בפסח אבל משום מה יש כל כך עבודה לפני פסח עם כל הניקיונות והסידורים שלמי יש זמן לצבוע...

המשך קריאה: למה חג שבועות זו הזדמנות מצוינת לצבוע את המשרד שלך

חמוצים

אומנות מלאכת האריזה

הובלת הייטק או כל חברה שעיסוקה מלווה במחשבים רבים וציוד טכנולוגי רגיש מצריכה התייחסות לטיפול בתכולה עוד הרבה לפני שמעמיסים אותו למשאית.

המשך קריאה: מדוע הובלת הייטק ללא אריזה היא החמצה

העברת משרד בזמן שיא

נתקעת בלי פתרון ואתה חייב הובלה ברגע האחרון?
התגלה ליקוי בטיחותי במבנה בניין המשרדים שלך?
היית אמור להיכנס למשרד אבל אין אישורים בזמן?

אנחנו פה בשבילך - נסה אותנו!

המשך קריאה: העברת משרד בדקה ה-90

מפצפצים ונהנים

מה היינו עושים בלי הפצפצים לאריזה

הפצפצים האלה הם המצאת המאה בהעברת דירות, כאלה קטנטנים ומתוקים ושומרים לנו על הדברים הכי יקרים. איזו חברת הובלה יכולה להרשות לעצמה להציע שירותי אריזה למעבר דירה בלי הניילון השקוף עם בועות האוויר.

המשך קריאה: במקום לפצפץ

ילדה מעבירה דירה

היו מרוכזים

העברת דירות היא הזדמנות של החפצים ללכת לאבוד... וודאו שאתם לא משאירים דברי ערך ללא השגחה, אל תשכחו להיות עם האצבע על הדופק בזמן העברת הדירה כשהילדים תמיד לידכם. שימו לב שהסבלים עוטפים ואורזים כמו שצריך, שהם לוקחים בלי נזקים, שהכל מגיע ליעדו בשלום.

המשך קריאה: Just a lil bit - עוד קצת על העברת דירות

ביטול עסקה

התיקון האחרון לחוקי הצרכנות ההוגנת בנושא ביטול עסקה (תקנות הגנת הצרכן 2010) כאשר הצד המזמין (הלקוח לצורך העניין) מתחרט תוך זמן סביר מהתחייבותו כלפי הספק ("המוכר") חל על מנעד מוצרים ושירותים מסוים ואינו כולל את כל גווני העסקאות בארץ.

איפה עומד חוק ביטול עסקה ביחס לשירותי הובלה

המשך קריאה: ביטול עסקה בשירותי הובלות אינו פשוט אך לא בלתי אפשרי

בחורה מופתעת

אל תגידו לנו שאתם לוקחים ברצינות את ההצעה למחיר הובלת משרד בלי להבין מה המשמעות של הצעה חובבנית ובלתי מחייבת עם מיליון הסתייגויות והתחמקויות.

המשך קריאה: מחיר להובלת משרד ב-2 דקות? לא יכול להיות

ביטוח סחורה בהובלת מפעלים

מהו ביטוח סחורה בהעברה?

בכל העברה מנקודה A לנקודה B ישנו הצורך בהבטחת הגעת הטובין ללא פגע.

כדי לענות על הצורך בהבטחת פיצוי מוסכם ללקוח על כל גרימת נזק באחריות המוביל, חברות הביטוח יצרו את הכיסוי בשם ביטוח סחורה בהעברה, הכולל כל סוג של שינוע דבר ערך ומקובל לכנותו גם בשמו הפופולארי "ביטוח הובלות".

המשך קריאה: ביטוח סחורה בהעברת מפעלים

צעדים במדרגות

קחו יום חופש מהעבודה

הודיעו בעבודה שאתם עוברים דירה ובקשו ימי חופש בהתאם. לפעמים כשמודיעים מאוחר לבוס יש קושי אובייקטיבי לתת חופשה, באם קורה משהו חריג או בקשה דומה של עובד מקביל בעבודה.

המשך קריאה: בחזרה להתחלה - צעדים ראשונים לקראת מעבר דירה

הזמן שלך שווה כסף

בעל חברה - זמנך יקר!

אין דרך אחרת לומר זאת אך בעסקים כמו בעסקים, משך ביצוע פרויקט המעבר זה בזבוז זמן. תהליך ההכנה, האריזה, ההובלה, ההתמקמות והארגון מחדש גובה ממך מחיר יקר של הפסקת התפעול השוטף. כדי להעניק את השירות העסקי הטוב ביותר, חברת הובלות טובה חייבת להקפיד על זמן הביצוע המינימאלי, תוך שמירה על זהירות מקסימלית.

המשך קריאה: Time Is Money - משאב הזמן בהובלות עסקים

הובלת משרד - עשה זאת בעצמך

עשה זאת בעצמך

תמיד היית עם ראש על הכתפיים, יצירתי, יוזם, וחרוץ. זה לא מפליא שאתה רוצה לעשות את הובלת המשרד שלך בעצמך. אנחנו מאמינים בך ומפרגנים. בעזרת כמה עזרים פשוטים תעשה את ההובלה בזמן שלך ובקצב שלך ועל הצד הטוב ביותר. קדימה מתחילים.

המשך קריאה: בלי טובות - הובלת משרד בכוחות עצמך

כיף במשרד

 

הובלת משרד בחברה טובה לא אמורה רק להיות בטוחה, מהירה וללא נזקים. אנו בחברת אחים יששכר הובלות מאמינים שלכל מוצר ולכל שירות לא משנה מה אתה קונה ובאיזה תחום מגיע לך חווית שירות כחלק מהערכת כספך כלקוח.

המשך קריאה: הובלת משרד כיפית ומהנה – יש חיה כזאת

קרטון ארכיון

קרטון הארכיון הינו ארגז או קופסא העשויה מדפי קרטון דחוס ואיכותי ומשמש לאחסון ספרים, ניירת וקלסרים. נפוץ בעיקר במקומות רבים המאפסנים חומר תיעודי כגון ארכיון במוזיאונים, ארכיב במוסדות, גנזך בארגונים ומחסנים לשמירת מסמכים בגופים ציבוריים שונים.

המשך קריאה: קרטון ארכיון מוסיף המון

to do list

רשימת משימות

רשימה היא הדרך הישנה והמוכחת, העברת דירה לפי רשימה מסודרת תמנע שכחה או לחזור על דברים שעשינו ותוריד מעמסה קוגניטיבית בתקופת מעברכה לחוצה ומאתגרת.

המשך קריאה: סידורים אחרונים לפני העברת דירה

חפצים ארוזים

דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם עוברים דירה היום הכל מתוקתק ומוכן, עובדי חברת ההובלות שהזמנתם נכנסים אליכם הביתה... ועוטפים את התמונה האהובה עליכם בניילון נצמד...

המשך קריאה: מדוע צריך שירותי אריזה בחברת הובלות מקצועית

פתח תקווה

אחים יששכר מובילים בפתח תקווה

חברתנו עובדת באופן אינטנסיבי בכל אזורי הפיתוח והמשרדים בפתח תקווה ומבצעת הובלות באופן יומיומי מעל 30 שנה בעיקר בתחום חברות ההייטק הגדולות ביחס חם ובמקצועיות ללא פשרות.

המשך קריאה: הובלת משרדים וחברות הייטק בפתח תקווה

קחו את זה בקלות

מעבר דירה אם רוצים או לא הוא תהליך שחייבים לעבור. נכון זה לא קל, מעבר דירה מצריך הרבה ריצות וכאב ראש לפעמים אתם משדרגים וזה יופי ולפעמים הייתם מעדיפים להישאר בדירה אבל אתם עוברים ויש כל כך הרבה סידורים שעליכם לעשות לפני' אחרי ובמהלך המעבר שטוב שיש לכם אותנו בשביל לעזור.

המשך קריאה: מעבר דירה לא קל אבל גם לא נורא

קומה נמוכה

פונקציות המנוף

מנוף הובלה משמש את המובילים השונים לעיתים קרובות בעבודה השוטפת של הסבלות בבנייני מגורים ומשרדים. בדרך כלל זה יהיה מנוף הידראולי שמורכב על גבי משאית נפרדת (בנוסף למשאית ההובלה). הסבלים מניחים על משטח דינאמי שעולה ויורד לפי צורך המובילים.

המשך קריאה: מדוע צריך מנוף בקומה נמוכה

עלה תלתן מביא מזל

תל אביב עיר ללא הפסקה

הובלות תכופות של משרדים מאזור לאזור נהפכו לתופעה של ממש בתל אביב. לא רק שהעיר לא הולכת לישון, בניגוד לבניינים בני מאות שנים באירופה הקפואה ולתמהיל חברות הזנק ועסקים בין בנייני המגורים, תל אביב היא תוססת, פורה, מתחדשת, משתנה ונבנית לגובה מול עיננו המשתאות. אזורים שהיו הכי נחשבים יוצאים מהאופנה ואזורים מוזנחים בעיר הופכים לפתע לסינדרלה ומתהדרים במשרדים נוצצים.

המשך קריאה: משנה מקום המשרדים בתל אביב משנה מזל

פריקה נכונה לאחר שעוברים דירה

פריקה זהירה

בשעה טובה סיימתם עם תהליך מעבר הדירה, הכל בא על מקומו בשלום עכשיו לאחר המעבר מגיע השלב האחרון - שלב הפריקה. לפני התשלום למוביל יש לעשות סריקה במשאית ולוודא שלא נשאר דבר מה ולספור שכל הקרטונים, השקיות והדברים הגיעו לדירה בשלום. כמו כן, לאחר הפריקה שימו לב שאין שריטות או נזקים בריהוט והחפצים הגדולים. נכון, אי אפשר לעכב את המוביל עד שכל קרטון ייפתח וייבדק, אבל דברים קריטיים כמו מסך הטלוויזיה והסרוויס אפשר לסרוק בזריזות.

המשך קריאה: פריקה לאחר מעבר דירה

זהירות שביר

אריזה והובלה לחברות ומשרדים שונה מעט מאריזה והובלה לדירות ובתים בכמה אספקטים:

• למשרדים אין גמישות מבחינת שעות וימי פעילות ההובלה

• היקף ומשך תהליך האריזה וההובלה גדול ומורכב יותר

• משרדים מרובי עובדים ועמדות מצריך רישום וסימון ייחודי

• סוג החפצים מצריך חומרי אריזה ייחודיים ושיטת אריזה שונה

המשך קריאה: זהירות שביר - אריזה והובלה למשרדים וחברות

24 שעות

כאשר מדובר בהובלת משרדים גדולים, משך זמן העבודה שונה בתכלית בין חברה לחברה.
זאת מהסיבות הבאות:

המשך קריאה: הובלת משרדך תוך 24 שעות

בטיחות מעל הכל

נכון, חברת הובלות מנוסה והגונה, סבלים מקצועיים, ומחירים טובים הם מתכון למעבר דירה (או משרד וכדומה) מנצח. אך חסר עוד דבר קטן נוסף בכדי לעבור את ההובלה בראש שקט.

המשך קריאה: בטיחות ההובלה מעל הכול

עמוד 1 מתוך 3

צרו איתנו קשר

לקוחותינו ממליצים

שטראוסחברת שטראוס

"העברת העובדים על ציודם האישי, ריהוט, מערכות אישיות וציוד יחידתי רב, בוצעה שלמות: עמידה בלוח זמנים, סדר וארגון, מניעת נזקים ומתן סיוע לכל קושי שהתעורר בזמן המעבר..."

נטויזןחברת נטויז'ן
העברת חדרי שרתים

ברצוננו להודות לחברת אחים יששכר על ביצוע העברת שרתים באופן מקצועי ויעיל ביותר. נשמח להשתמש בשרותיכם גם בעתיד

Union of Commerce
isoisa
 
isa left2

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

Go to top